středa 27. července 2016

Nový začátek

Normálně vždycky dlouho přemýšlím, jaký název dám svému příspěvku a dnes mám na výběr hned dva, které spolu tak nějak souvisí - Nový začátek a Měsíc poté.


Je pondělní večer a já po více než týdenní dovolenkové přestávce obouvám běžecké boty a za teploty vzduchu vyšší než vysoké vybíhám na krátké kolečko kolem Lukavice a proč bych to nepřiznal - neběží se mi dobře. Už jsem tu psal o běhu a endorfinech, dneska to nějak nefunguje, spíše si s přibývajícími kilometry připadám vyčerpanější a vyčerpanější. Běžím bez hudby a tak si v myšlenkách analyzuji, co je příčinou toho, že se mi dnes běží tak obtížně, že ze mě leje, nedokážu se dostat do toho správného temp a pohody, funím jak parník a těším se, až to budu mít vše za sebou.

Opravdu za to může ten týdenní tréninlový výpadek? Nebo teplota atakující 27 stupňů? Nebo jídlo? Pitný režim během horkého dne? A najednou to mám! Dnes je to přesně měsíc od toho žhavého olomouckého půlmaratonského večera!! Že by se historie opakovala a mě je souzeno protrpět si každého 25. v měsíci? :-) Uvidíme za měsíc! :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat