sobota 9. července 2016

Ranní ptáče dál doskáče

Jakže, on má dovolenou a přesto vstává v 5:40, aby se nasnídal a šel si zaběhat? Ten člověk musí být blázen! řekne si určitě celá řada z vás.


Jenže tak to není. Dovolená nedovolená, stejně se budím každý den krátce před šestou, je pak jen na mě, jestli tohoto okamžiku využiju a vyskočím z postele nebo se otočím na druhý bok a spím. Včera jsem měl docela plný program, i když dovolenkový. A tak jsem tedy čile vyskočil v 5:40 z postele - mezi námi, čile to nebylo, ale zná to lépe, ne? :-) Lehce jsem se nasnídal a zatímco o půl sedmé má nebohá manželka vyrážela do pracovního procesu vytvářet nějaké ty hodnoty, já vyrazil do kraje kolem Rychnova ukrojit zase pár kilometrů z tréninkové přípravy. Dnes jich bylo konkrétně devět, po půl osmé jsem byl doma a po krátké sprše jsem mohl plný energie po ranním běhu začít plnit svůj program, který byl tak rozsáhlý, že jsem si ho musel napsat do telefonu a odškrtávat, abych na něco nezapomněl. :-)

Jak už jsem psal dříve, nakonec jsem rannímu běhání přišel docela na chuť, obzvlášť teď přes léto a tak jedinou neznámou zůstává, jak to budu s ranním během dělat až začnu po dovolené zase chodit do práce? 

1 komentář:

  1. If you are looking to make your individual 3D printed jewellery, it is a good place to browse and obtain fashions. If you are into printing tabletop figures, then you have to have observed by now that they appear drastically higher when printed in multiple colour. Learn to electrical tape deliver more life to your prints by creating duotone prints. Explore these 3D printing web sites to seek out|to search out} one of the best 3D fashions to obtain at no cost. If may be} still hesitating to share your fashions on Cults, be happy to learn this text Why publish my designs on Cults?

    OdpovědětVymazat